ÜRÜNLERİMİZ

VORNE KAPI PENCERE SİSTEMLER / PVC KAPI SİSTEMLERİ / Koldan Kumandalı Kilitli Kapı Sistemi / Plastik Gövdeli Koldan Kumandalı Kesilebilir Kilitli Kapı Sistemi

Plastik Gövdeli Koldan Kumandalı Kesilebilir Kilitli Kapı Sistemi

Vorne Plastik Gövdeli Koldan Kumandalı Kesilebilir Kilitli Kapı Sistemi, özel tasarımı ile ara geçiş kapıları veya giriş kapılarındaki güvenliği sağlar. Çok noktadan kilitleme avantajıyla üst düzey güvenlik geçekleştirir. 

Vorne Plastik Gövdeli Koldan Kumandalı Kesilebilir Kilitli Kapı sisteminde, kilitleme için kol yukarı kaldırılır, açmak için ise kolu aşağı indirmek  yeterli olacaktır. Bu kullanıcıya kolay ve konforlu kullanım sağlar.

1600-2200, 1700-1950 ve 1950-2200mm kullanım aralıklarıyla istenilen boylarda kesilebilme özelliğine sahiptir ve dolayısıyla köşe bağlantı gibi ilave ürünler ile montajlanabilir. 28 ve 35mm kilit eksen seçenekleri ve 85 ve 92mm kol eksenleri ile çeşitli profillerde kullanıma uygundur. Vorne Plastik Gövdeli Koldan Kumandalı Kesilebilir Kilitli Kapı Sistemi sürgülü ve sürgüsüz kilit seçenekleri ile tüm profillere uygun ayarlı karşılıklar ve eksenlerine göre kapı kolları da sunmaktadır.

 

Ürün Adı : Plastik Gövdeli Koldan Kumandalı Kesilebilir Kilitli Kapı Sistemi

  • Genel Detay
  • Video
  • Pdf